Matematyczne ZOO

Kto jeszcze nie lubi matematyki ma spore szanse zmienić swoje upodobania. A to dlatego, że http://matzoo.pl prezentuje szereg zadań do rozwiązywania online w atmosferze nauki przez zabawę. Zastosowany w portalu system losowego generowania zadań do rozwiązania i automatycznej odpowiedzi zwrotnej do użytkownika w efektywny sposób skraca czas potrzebny do opanowania zagadnienia. Takie rozwiązanie jest idealne do powtórek przed sprawdzianami i  samodzielnego nadrabiania zaległości.
Matematyczny portal edukacyjny dla uczniów szkół podstawowych MATEMATYCZNE ZOO przeszedł gruntowną modernizację. Nowa grafika serwisu jeszcze bardziej zachęca uczniów do zaprzyjaźniania się z matematyką, a intuicyjna nawigacja nie sprawia kłopotu nawet najmłodszym.
Ponad 250 tematów zawiera najważniejsze zagadnienia podstawy programowej z matematyki dla szkoły podstawowej. Pozostawione na stronie opinie odwiedzających (ok. 100 tys. odwiedzin miesięcznie) świadczą, że portal zyskuje sympatię zarówno dzieci, rodziców jak i nauczycieli.
Zapraszamy do regularnego odwiedzania: http://matzoo.pl

Kliknij na obrazek, aby przejść do portalu "Matematyczne ZOO".

Własna strona www za darmo - sprawdź